DOVOLENÁ:

5.7. - 16.7.2023

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE v LOVOSICÍCH v Lékařském domě:

Každý všední den krom čtvrku mezi 8.00 a 10.00 hod.

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE v TEPLICÍCH v Centru sportovní ortopedie a medicíny:

Každý čtvrtek mezi 13.00 a 18.00 hod.

SKUPINOVÉ LEKCE a WORKSHOPY SM-SYSTÉM 

budou probíhat opět od září.

 

Milí zájemci o metodu SM-Systém,

do konce tohoto kalendářního roku již neplánuji vypsat žádný nový termín víkendových workshopů. Prozatím jsem na leden 2023 vypsala kurzy takto:

7.1.2023 od 9:00 do13:00 hod. Workshop SM-SYSTÉM pro ZAČÁTEČNÍKY

Kurz je čtyřhodinový. Během úvodní přednášky se dozvíte více o metodě, o autorovi metody, kdo vše může SM-Systém cvičit a pro jaké diagnozy je metoda vhodná, vysvětlíme si základní principy, bez kterých nebude cvičení metody účinné, ukážeme si, co vše ke cvičení potřebujete. Ve zbývajícíc čase se naučíme 5 základních cviků, naučíme se, jak správně sedět a stát, v případě zájmu si natočíte video se cviky pro domácí cvičení. Na místě si můžete koupit cvičební pomůcky.

21.1.2023 od 9:00 do13:00 hod. Workshop SM-SYSTÉM NAVAZUJÍCÍ

Kurz je opět čtyřhodinový. V úvodní hodince si zopakujeme základní cviky a principy metody. Dále navážeme cviky pro pokročilejší, cviky s využitím balanční podložky, zařadíme cviky pro nácvik chůze, budeme se učit správně chodit, protáhneme se pomocí strečinku. Náplň kurzu bude hodně záviset na účastnících, na jejich diagnózách a na tom, co je bude zajímat. Kurzu se mohou zúčastnit jak absolventi kurzu pro začátečníky, tak ti, kteří již základy znají a chtěli by se posunout dál.

Cena kurzu : 1.500 Kč za jeden den

Místo konání: Lékařský dům v Lovosicích

Max. počet cvičících: 6

Přihlásit na kurzy se můžete zde: http://gabrielahodacova.cz/index.php/skupinove-cviceni

Milí účastníci Wokrshopu SM-Systém pro ZAČÁTEČNÍKY, naplánovala jsem pro Vás termín kurzu SM-SYSTÉM II - navazující.

Kdy: 26.3.2022 od 9:00 do 13:00 hod.

Kde: Lékařský dům Lovosice

Cena: 1.000 Kč

Kapacita: 6 cvičících

Zopakujeme základní cviky z workshopu SM-Systém pro začátečníky, rozšíříme je o varianty pro pokročilejší, naučíme se cviky nové s využitím balanční podložky, budeme se učit správně chodit, protáhneme se pomocí strečinku. Kurz je opět čtyřhodinový a je ideální pro účastníky workshopu SM-Systém pro začátečníky, přihlásit se mohou ale i ti, kteří znají základy metody..

Přihlásit se můžete zde: Registracework IIRegistrace 

Milí zájemci o metodu SM-SYSTÉM,  můžete se hlásit na nový termín víkendového workshopu 29.1.2022. Přihlásit se mohou i ti, kteří se mnou nikdy necvičili a nemají s metodou žádnou dosavadní zkušenost.

Strana 1 z 8

© 2018 Gabriela Hodačová