Od 11.5.2020 je opět možné se přihlásit jak na vstupní konzultace a individuální lekce, tak na skupinové cvičení. Individuální lekce a konzultace budou prozatím možné v úterý a ve středu v čase 10:00 - 14:00 hod. Skupinové lekce budu vypisovat na týden dopředu dle možností, cvičit budeme v Lékařském domě při dodržení vládních nařízení. Pro aktuální informace si, prosím, hlídejte jednotlivé sekce pro skupinové cvičení a individuální lekce, případně facebookový profil. Moc se na všechny těším.

Díky zrychlenému tempu vládních opatření je možné k datu 11.5. zahájit individuální lekce SM-Systém. Objednávat na lekce se můžete na tel.č. 608 300 346. Klienty, kteří díky koronakrizi přišli o své termíny, budu v následujících dnech kontaktovat k domluvení nových termínů. 

Milí klienti,

s ohledem na současný vývoj událostí nebudou v období stavu nouze probíhat individuální terapie ani skupinová cvičení. Pokračujte si, prosím, v domácím cvičení. Budete-li potřebovat radu, budu na telefonu, messengeru, facebooku, WhatsAppu, mailu a budu-li moci, ráda pomůžu. Přeji nám všem pevné zdraví a věřím, že se v brzké době opět setkáme.

Vaše Gábina

Vyrážím s lany do světa. Cílem bude České Švýcarsko, konkrétně Sportovní areál v Krásné Lípě. Jste ze Šluknovského výběžku a bolí Vás záda? Nebo máte doma hrbícího se potomka? Nevíte, co s tím? Lékaři a rehabilitace nepomohli? Přijďte na WORKSHOP. Těším se na Vás.

Strana 1 z 4

© 2018 Gabriela Hodačová