Individuální cvičení

 

Individuální lekce v délce 50 minut:

- Výuka a korekce cviků SM-Systém, vysvětlení principů metody SM-Systém, svalová analýza, sestavení cvičebního plánu dle individuálních potřeb, manuální techniky, fotodokumentace, videovýstupy, meření parametrů protažení vybraných svalů. Vždy vycházím z individuálních potřeb a požadavků každého z Vás. 

- Přijít můžete i ve dvojici či trojici a o náklady se podělit. Podminkou pro vytvoření skupinky je obdobná diagnóza (např. skolióza, výhřez meziobratlového disku, bolest krční páteře, svalová dysbalance, vadné držení těla apod.) a fyzická výkonnost. 

Cena: 800 Kč/50 min.

 

Individuální lekce v délce 30 minut:

- je určena těm, kteří již SM-Systém cvičí. Slouží především ke korekci cviků.

Cena: 550 Kč/30 min.

 

 Kam můžete na individuální lekci přijít?

  • LovosiceLékařský dům 2. patro vlevo, Školní 476/3

pondělí 9:00 - 12:00 hod.

úterý     9:00 - 12:00 hod.

středa   9:00 - 12:00 hod.

pátek   9:00 - 12:00 hod.

  • Teplice, Centrum sportovní ortopedie a medicíny, U Radnice 736/4

čtvrtek 9:00 - 16:00 hod.   (více viz. http://www.sport-medicina.cz/)

 

Jaký bývá nejčastější terapeutický postup?

Během první lekce spolu projdeme Vaší lékařskou dokumentaci (pokud máte, není podmínkou), seznámím se s Vaším zdravotním stavem, vysvětlím Vám principy metody, naučíme se minimálně jeden ze cviků a pokud budete mít zájem, natočíme instruktážní video. Dále naplánujeme další terapeutický postup. Ke správnému zvládnutí metody SM-Systém a ke zlepšení zdravotního stavu potřebujeme podle mých zkušeností alespoň 4 individuální lekce, které během prvního setkání naplánujeme (pokud jsme tak již neudělali předem).

Dále ode mě dostanete doporučení, jak často cvičit (ideálně minimálně jednou denně), co přesně cvičit, čeho se vyvarovat, máte možnost se mnou průběžně telefonicky či prostřednictvím zpráv konzultovat, pokud máte při domácím cvičení pochybnosti.

V průběhu dalších lekcí se učíme další cviky (postupně, nespěcháme). Z lekcí odcházíte s vědomím (a s mým čistým svědomím), že cvikům rozumíte, víte, proč je máte cvičit, jak je máte cvičit, umíte cítit správné zapojení svalů. Někoho naučíme během jedné lekce jeden cvik, jiného čtyři... Není důležitá kvantita, ale kvalita. Cvičení doplňujeme v případě potřeby manuálními technikami na lehátku v závěsném systému. Každá lekce je jedinečná. Stejně jako jste jedineční Vy.

Čtyřmi lekcemi ale Vaše cvičení SM-Systému nekončí, dále se můžeme potkávat na skupinovém cvičení, je vhodné (pokud u cvičení zůstanete) jednou za čas (cca. 1x měsíčně) překontrolovat techniku cvičení na individuální lekci.

Ke cvičení SM-Systému budete  potřebovat originální elastické lano, které je k zakoupení na internetu, nebo u mě. Později je vhodné své cvičební pomůcky doplnit o balanční podložku a hole (též u mě k zakoupní).

Cvičit byste měli již "doživotně". Zpočátku, aby se Vám ulevilo a později preventivně.

TERMÍNY KURZŮ

Nebyly nalezeny žádné události!

Powered by iCagenda

© 2018 Gabriela Hodačová