TERMÍNY KURZŮ

Bylo nalezeno 2 událostí

10
květen
2021
18:30
Skupinové cvičení Lovosice

ON-LINE SKUPINOVÉ CVIČENÍ - MÍRNĚ POKROČILÍ

ON-LINE SKUPINOVÉ CVIČENÍ na období vládních opatření.
12
květen
2021
18:30
Skupinové cvičení Lovosice

ON-LINE SKUPINOVÉ CVIČENÍ - POKROČILÍ

ON-LINE SKUPINOVÉ CVIČENÍ na období vládních opatření.

Powered by iCagenda

Termíny kurzů skupinového cvičení

 Milí klienti, pro aktuální informace o skupinovém cvičení sledujte, prosím, novinky a facebook. V současné době v období vládních opatření cvičíme v režimu ON-LINE . Na každou lekci se rezervujete prostřednictvím rezervačního systému. Ke spuštění ON-LINE lekce je potřeba mít naistalovanou v chytrém telefonu/tabletu/počítači aplikaci ZOOM CLOUD MEETINGS.

Skupinové cvičení  školní rok 2020/2021

KDE: Tělocvična Speciální školy v Lovosicích, Mírová 225

KDY: dle rozpisu

KAPACITA: max. 9 cvičících (6 ve skupině začátečníků)

CENA: 100 Kč/lekce

REZERVACE: Pravidelně docházející mají místa po domluvě automaticky rezervována. Ostatní se mohou přihlásit prostřednictvím rezervačního systému.  Uvolněná místa po omluvených průběžně aktualizuji.

Storno podmínky: Rezervaci lekce můžete zrušit prostřednictvím SMS na tel. č. 608 300 346 a to nejdéle do 10:00 hod. v den konání lekce, jinak lekce propadá bez náhrady.

Úrovně kurzů:

1. ZAČÁTEČNÍCI: pro účast v této skupince je vhodná (ale ne bezpodmínečně nutná - po domluvě) alespoň jedna individuální lekce. Budeme se učit základní cviky a opakovat je. Kapacita max. 6 cvičících.

2. MÍRNĚ POKROČILÍ:  tato úroveň je určena těm, kteří absolvovali alespoň 4 individuální lekce či kurz SM-Systém pro začátečníky a znají dobře základní cviky ve stoji a  v kleku, dále cviky na jedné noze. Cvičit budeme v pomalejším tempu, cviky budeme opakovat a hlídat správné technické provedení cviků.

 LEKCE ÚROVNĚ MÍRNĚ POKROČILÍ NEJSOU URČENÉ  ÚPLNÝM ZAČÁTEČNÍKŮM. POKUD JSTE ABSOLVOVALI KURZ SM-SYSTÉM U JINÉHO TERAPEUTA A NEZNÁME SE, DOPORUČUJI ABSOLVOVAT ALESPOŃ JEDNU INDIVIDUÁLNÍ LEKCI ČI KONZULTACI U MĚ PŘED TÍM, NEŽ SE DO KURZU PŘIHLÁSÍTE. JE PRO VÁS I PRO MĚ DŮLEŽITÉ, ABYCH VĚDĚLA O VAŠICH ZDRAVOTNÍCH OMEZENÍCH, ZNALA VAŠÍ DIAGNÓZU A PŘEKONTROLOVALI JSME TECHNIKU CVIČENÍ. DĚKUJI.

3. POKROČILÍ: Cvičit budeme v rychlejším tempu, s minimem korekcí.  Skupinka je ideální pro ty, kteří si prozatím netroufají do sportovní SKUPINKY, ale chtějí cvičit svižněji. 

4. SPORT: do této skupinky se mohou přihlásit ti, kteří navštěvovali skupinové či individuální lekce minimálně od ZÁŘÍ 2019. Cvičí se ve svižnějsím tempu, korekce během cvičení jsou již minimální, je tedy nutné mít DOBŘE zvládnuty základy. Přidáváme i prvky posilovací, rotační, jednoruční, cviky pro dolní končetiny. Cviky se rychle střídají.

 

     
© 2018 Gabriela Hodačová