TERMÍNY KURZŮ

Byla nalezena 1 událost

07
červenec
2021
18:00
Skupinové cvičení Lovosice

SKUPINOVÉ CVIČENÍ - MÍRNĚ POKROČILÍ

Místo konání:: Lékařský dům, Školní 476/3, Lovosice  |  Město:: Lovosice
Skupinové cvičení v Lékařském domě v Lovosicich.

Powered by iCagenda

Termíny kurzů skupinového cvičení

 Milí klienti, pro aktuální informace o skupinovém cvičení sledujte, prosím, novinky a facebook... V současné době (od 24.5.2021) cvičíme s ohledem na přetrvávající vládní opatření v Lékařském domě v maximálním počtu 4 cvičící, abychom dodrželi 15 m2 na cvičící osobu. Respirátor během cvičení nemusí být nasazen. Bude nutné dokládat potvrzení o bezinfekčnosti dle aktuálních vládních nařízení (pokud si nebudete jisti, co doložit, ráda poradím). Do prázdnin nebudou pravidelné lakce, jak jste byli zvyklí. Termíny na nadcházející týden budu vypisovat vždy v neděli a na každou lekci bude nutná rezervace v rezervačním systému. Každá lekce může být současně i ON-LINE. Pokud byste o ní měli zájem, napište, prosím sms, abych s Vámi počítala.

KDE: Lékařský dům v Lovosicích

KDY: dle rozpisu

KAPACITA: max. 4 cvičící

CENA: 100 Kč/lekce (v případě ON-LINE 80 Kč/lekce).

REZERVACE: Prostřednictvím rezervačního systému.  Uvolněná místa po omluvených průběžně aktualizuji.

Storno podmínky: Rezervaci lekce můžete zrušit prostřednictvím SMS na tel. č. 608 300 346 a to nejdéle do 12:00 hod. v den konání lekce, jinak lekce propadá bez náhrady.

Úrovně kurzů:

1. ZAČÁTEČNÍCI: pro účast v této skupince je vhodná (ale ne bezpodmínečně nutná - po domluvě) alespoň jedna individuální lekce. Budeme se učit základní cviky a opakovat je.

2. MÍRNĚ POKROČILÍ:  tato úroveň je určena těm, kteří absolvovali alespoň 4 individuální lekce či kurz SM-Systém pro začátečníky a znají dobře základní cviky ve stoji a  v kleku, dále cviky na jedné noze. Cvičit budeme v pomalejším tempu, cviky budeme opakovat a hlídat správné technické provedení cviků.

 LEKCE ÚROVNĚ MÍRNĚ POKROČILÍ NEJSOU URČENÉ  ÚPLNÝM ZAČÁTEČNÍKŮM. POKUD JSTE ABSOLVOVALI KURZ SM-SYSTÉM U JINÉHO TERAPEUTA A NEZNÁME SE, DOPORUČUJI ABSOLVOVAT ALESPOŃ JEDNU INDIVIDUÁLNÍ LEKCI ČI KONZULTACI U MĚ PŘED TÍM, NEŽ SE DO KURZU PŘIHLÁSÍTE. JE PRO VÁS I PRO MĚ DŮLEŽITÉ, ABYCH VĚDĚLA O VAŠICH ZDRAVOTNÍCH OMEZENÍCH, ZNALA VAŠÍ DIAGNÓZU A PŘEKONTROLOVALI JSME TECHNIKU CVIČENÍ. DĚKUJI.

3. POKROČILÍ: Cvičit budeme v rychlejším tempu, s minimem korekcí.  Skupinka je ideální pro ty, kteří si prozatím netroufají do sportovní SKUPINKY, ale chtějí cvičit svižněji. 

4. SPORT: do této skupinky se mohou přihlásit ti, kteří navštěvovali skupinové či individuální lekce v uplynulém roce. Cvičí se ve svižnějsím tempu, korekce během cvičení jsou již minimální, je tedy nutné mít DOBŘE zvládnuty základy. Přidáváme i prvky posilovací, rotační, jednoruční, cviky pro dolní končetiny. Cviky se rychle střídají.

 

     
© 2018 Gabriela Hodačová