Víkendový workshop SM-Systém LEDEN 2023

Milí zájemci o metodu SM-Systém,

do konce tohoto kalendářního roku již neplánuji vypsat žádný nový termín víkendových workshopů. Prozatím jsem na leden 2023 vypsala kurzy takto:

7.1.2023 od 9:00 do13:00 hod. Workshop SM-SYSTÉM pro ZAČÁTEČNÍKY

Kurz je čtyřhodinový. Během úvodní přednášky se dozvíte více o metodě, o autorovi metody, kdo vše může SM-Systém cvičit a pro jaké diagnozy je metoda vhodná, vysvětlíme si základní principy, bez kterých nebude cvičení metody účinné, ukážeme si, co vše ke cvičení potřebujete. Ve zbývajícíc čase se naučíme 5 základních cviků, naučíme se, jak správně sedět a stát, v případě zájmu si natočíte video se cviky pro domácí cvičení. Na místě si můžete koupit cvičební pomůcky.

21.1.2023 od 9:00 do13:00 hod. Workshop SM-SYSTÉM NAVAZUJÍCÍ

Kurz je opět čtyřhodinový. V úvodní hodince si zopakujeme základní cviky a principy metody. Dále navážeme cviky pro pokročilejší, cviky s využitím balanční podložky, zařadíme cviky pro nácvik chůze, budeme se učit správně chodit, protáhneme se pomocí strečinku. Náplň kurzu bude hodně záviset na účastnících, na jejich diagnózách a na tom, co je bude zajímat. Kurzu se mohou zúčastnit jak absolventi kurzu pro začátečníky, tak ti, kteří již základy znají a chtěli by se posunout dál.

Cena kurzu : 1.500 Kč za jeden den

Místo konání: Lékařský dům v Lovosicích

Max. počet cvičících: 6

Přihlásit na kurzy se můžete zde: http://gabrielahodacova.cz/index.php/skupinove-cviceni

© 2018 Gabriela Hodačová