Víkendový kurz SM-Systém od 9:00 do 13:00 hod.

FB_IMG_1569483349245
Kategorie:
Skupinové cvičení Lovosice
Datum:
sobota, 14. březen 2020 09:00
Místo konání:
Lékařský dům, Školní 476/3
Počet míst
6
Volných míst
2
Telefon:
608 300 346
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Čtyřhodinový  intenzivní kurz SM-Systém pro úplné začátečníky i pro ty, kteří už SM-Systém cvičí, ale chtějí se o něm dozvědět víc. Dozvíte se, co je to SM-Systém, jaké jsou jeho principy, jak ho cvičit správně, jak sedět, stát a chodit v souladu s osovým postavením těla. Součástí kurzu je krátká přednáška, dozvíte se, jak cvičení s lany pomůže v případě skoliózy, výhřezu plotének, vadného držení těla, při bolestech zad a krční páteře. Z kurzu byste měli odejít s krátkou základní sestavou cviků pro zdravá záda, kterou si budete schopní bezchybně zacvičit jak v domácícm prostředí, tak v rámci skupinového cvičení SM-Systém.

 
Cena 1000 Kč.
 
Pozn.: Kurzovné se platí předem a je nevratné. Pokud se nebudete moci zúčastnit, můžete za sebe poslat náhradníka. 
 
 
 

Seznam účastníků

Anonymous (1)
sobota, 14. březen 2020 - 09:00
Anonymous (1)
sobota, 14. březen 2020 - 09:00
Anonymous (1)
sobota, 14. březen 2020 - 09:00
Anonymous (1)
sobota, 14. březen 2020 - 09:00

Powered by iCagenda

Termíny kurzů skupinového cvičení

Milé skupinky, vzhledem k současné situaci (blížící se vánoční svátky a zhoršující se epidemiolocká situace) dochází od 22.11. k organizačním změnám. Každou neděli budu vypisovat termíny skupinek na nadcházející týden. Na tyto lekce bude nutná registrace v registračním systému.

 

1. SKUPINOVÉ CVIČENÍ "NAŽIVO"

KDE: Tělocvična Speciální školy v Lovosicích, Mírová 225

KDY: dle rozpisu

KAPACITA: max. 9 cvičících

CENA: 100 Kč/lekce (50 minut). Platba na místě.

REZERVACE: nutná rezervace v rezervačním systému.

STORNO PODMÍNKY: Rezervaci lekce můžete zrušit prostřednictvím SMS na tel. č. 608 300 346 a to nejdéle do 10:00 hod. v den konání lekce, ideálně však alespoň 24 hodin předem, abych mohla uvolněná místa nabídnout náhradníkům.

ÚROVEŇ KURZŮ: všechny vypsané lekce mají jednotnou úroveň "MÍRNĚ POKROČILÍ". Tato úroveň je určena těm, kteří absolvovali alespoň 4 individuální lekce či kurz SM-Systém pro začátečníky a znají dobře základní cviky ve stoji a  v kleku, dále cviky na jedné noze. Cvičit budeme v pomalejším tempu, cviky budeme opakovat a hlídat správné technické provedení cviků. Ńáročnost budeme postupně zvyšovat

 LEKCE ÚROVNĚ MÍRNĚ POKROČILÍ NEJSOU URČENÉ  ÚPLNÝM ZAČÁTEČNÍKŮM. POKUD JSTE ABSOLVOVALI KURZ SM-SYSTÉM U JINÉHO TERAPEUTA A NEZNÁME SE, DOPORUČUJI ABSOLVOVAT ALESPOŃ JEDNU INDIVIDUÁLNÍ LEKCI  U MĚ PŘED TÍM, NEŽ SE DO KURZU PŘIHLÁSÍTE. JE PRO VÁS I PRO MĚ DŮLEŽITÉ, ABYCH VĚDĚLA O VAŠICH ZDRAVOTNÍCH OMEZENÍCH, ZNALA VAŠÍ DIAGNÓZU A PŘEKONTROLOVALI JSME TECHNIKU CVIČENÍ. DĚKUJI.

1. SKUPINOVÉ CVIČENÍ "ON-LINE"

Ke cvičení "ON-LINE" je nutné mít staženou aplikaci (v telefonu, tabletu, počítači...) ZOOM CLOUDS MEETING. Zhruba hodinu před konáním lekce Vám do SMS zprávy zašlu odkaz k připojení k lekci. Lekce vypadá velmi obdobně jako lekce NAŽIVO, vidíme se navzájem a komunikujeme spolu.

KDY: dle rozpisu v rezervačním systému

KAPACITA: neomezená

CENA: 80 Kč/lekce (40 minut). Platba na bankovní účet po konání lekce.

REZERVACE: Prostřednictvím rezervačního systému na každou lekci.

STORNO PODMÍNKY: Rezervaci lekce můžete zrušit prostřednictvím SMS na tel. č. 608 300 346 a to nejdéle do 10:00 hod. v den konání lekce, ideálně však alespoň 24 hodin předem.

ÚROVEŇ KURZŮ: všechny vypsané lekce mají jednotnou úroveň "MÍRNĚ POKROČILÍ".

     
© 2018 Gabriela Hodačová