Ceník platný od 1.9.2020

Milí klienti SM-Systému,

ráda bych zachovala vysokou kvalitu mnou nabízených služeb. Ráda bych, aby každá individuální lekce byla pro mě i pro Vás jedinečná. Nechtěla bych, abych musela KVALITU nahrazovat KVANTITOU. Ráda bych se pro Vás i nadále vzdělávala. Bohužel moje časové, fyzické i psychické možnosti nejsou neomezené. Do každé lekce dávám maximum ze sebe sama. Stávám se na padesát minut částečně Vámi, abych Vám mohla co nejvíce pomoci. Věřím, že u Vás najdu pochopení pro nový ceník platný od nového školního roku. Mockrát Vám děkuji za Vaši důvěru a  za čas, který spolu trávíme. Budu moc ráda, pokud mně a SM-Systému zachováte  přízeň i v budoucnu. Děkuji Vám a těším se na další lekce s Vámi.

 

Úvodní konzultace v délce 20 min.......zdarma

Úvodní konzultace je určena těm, kteří nikdy SM-Systém necvičili a rádi by se o něm dozvěděli víc. Vysvětlím Vám základní principy metody SM-Systém, probereme, zda ve Vašem případě může SM-Systém pomoci, překontrolujeme držení Vašeho těla, ukážeme si základní cvik, projdeme Vaše lékařské zprávy, naplánujeme termíny Vašich individuálních lekcí.

Individuální cvičení v délce 50 min.......700 Kč

uka a korekce cviků SM-Systém, vysvětlení principů SM-Systém, svalová analýza, sestavení tréninkového plánu, manuální techniky, fotodokumentace (dle individuálních potřeb a požadavků), videovýstupy.

Individuální cvičení v délce 30 min........450 Kč

Zkrácená lekce je vhodná především pro korekci cviků, pokud už SM-Systém cvičíte. Není vhodná pro začátečníky.

Pozn.: Na individuální lekci můžete přijít i v malé skupince (2-3 osoby) a o náklady se podělit. Podmínkou pro vytvoření skupinky je obdobná diagnóza (např. skolióza, výhřez meziobratlového disku, bolest krční páteře, svalová dysbalance, vadné držení těla apod.) a fyzická výkonnost.

Skupinové cvičení - max. 6-9 osob.......600 Kč/5 lekcí (začátečníci 800 Kč/5 lekcí)

STORNO PODMÍNKY: pokud zjistíte, že nemůžete na smluvenou individuální lekci přijít, dejte, prosím, vědět alespoň 24 hodin předem. Zájemců o cvičení SM-Systému přibývá, objednací doba se prodlužuje a někdo jistě uvolněný termín rád využije. Při neomluvení se minimálně 24 hodin předem si účtuji storno poplatek ve výši 50% z ceny objednané lekce. Děkuji za pochopení.

Cvičební pomůcky

Elastické lano..............................600 Kč

Profi balanční podložka.................800 Kč

Osobní balanční podložka.............500 Kč

Korektor Hallux valgus..................150 Kč

Kniha „Léčba výhřezu meziobratlového disku a skoliózy bez nutnosti operace".....300 Kč

© 2018 Gabriela Hodačová