Skupinové cvičení SM-Systém v novém pololetí

Vypsány termíny skupinového cvičení pro MÍRNĚ POKROČILÉ A POKROČILÉ na první dva týdny v ZÁŘÍ. Podle toho, jak se skupinky obsadí a jaká bude docházka, vypíšu po polovině září KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY. Cvičit budeme v 1.pololetí nového školního roku v úterý a ve středu (změna je možná 😉).

Hlásit se budete i nadále v rezervačním systému na jednotlivé lekce. Myslím, že se tento systém osvědčil. Volná místa průběžně aktualizuji a tak i 5 minut před kurzem si můžete ověřit, jestli se pro Vás neuvolnilo místo (v případě, že byste se na poslední chvíli rozhodli a chtěli si zacvičit).

Cena kurzu pro mírně pokročilé a pokročilé zůstává stejná, tzn. 500 Kč/5 lekcí. Po prázdninách opět najedeme na systém permanentek. Storno přihlášených lekcí bude možné do 10. hodiny daného dne, jinak lekce propadá bez náhrady. Je to z toho důvodu, že počet míst je omezený na 8 cvičících a pokud se Vás pár omluví na poslední chvíli, je to komplikace. Ale musím Vás POCHVÁLIT, jste v docházce téměř vzorní a včas se omlouváte. A tak jsou kolikrát skupinky velmi různorodé a o to je cvičení s Vámi zajímavější a veselejší.

V průběhu října bych ráda vypsala PRVNÍ SOBOTNÍ WORKSHOP. Na ten se moc těším.

Hlídejte si, prosím, webovky a facebook, pokud máte o některý z kurzů zájem.

© 2018 Gabriela Hodačová