O nás

Bc. Gabriela Hodačová

Bc. Gabriela Hodačová

 

Sportu jsem se aktivně věnovala od mala. Jsem sportovní maniak.  Po narození 3. syna jsem se díky bolestem zad dostala ke cvičení SM-Systému. Nejenže jsem se zbavila bolestí zad, postupně jsem si zpevnila a zformovala postavu. Cvičit začala i moje maminka, kterou trápily vyhřezlé plotýnky. Dospívající dcera, která nebyla spokojená  se svými kulatými zády. Syn, který chtěl mít vypracované svaly. Začali mě oslovovat známí, známí známých...

 

V rehabilitačním centru Smíšek jsem absolvovala tyto kurzy:
 
  • Základní kurz SM Systém: prevence, regenerace, principy metody, základní cviky, masážní a manuální techniky
  • Bederní páteř
  • Krční a hrudní páteř: příčiny vzniku výhřezu meziobratlového disku, spondylóza, hyperlordóza, hyperkyfóza, aplikace cviků.
  • Horní končetina: karpální tunel, sy. bolestivého ramene - cervikobrachiální syndrom
  • Dolní končetina: plochá noha, hallux valgus, kladívkové prtsty, coxartróza, gonartróza
  • Svalové řetězce: spirální a vertikální svalové řetězce a jejich uplatnění pro léčbu, regeneraci a sport
  • Vertebroviscelární vztahy: bolesti hlavy, závratě, urogenitální systém, metabolický syndrom
  • Skolióza
  • Sport

...a rozhodla se SM-Systému věnovat i profesionálně. V současné době působím jako trenér zdravotní tělesné výchovy - certifikovaný trenér SM-Systém. Pořádám a vedu individuální a skupinová cvičení SM-Systému v Lovosicích na Speciální škole a v Teplicích v Centru sportovní ortopedie a medicíny. Mými klienty jsou děti s vadným držením těla a skoliózou, ženy a muži s bolavými zády, profesionální sportovci s přetíženým svalovým aparátem, těhotné, senioři... Cvičit mohou všechny věkové kategorie i bez předchozích "sportovních zkušeností".

 
“Napětí v zádech - napětí v duši. A naopak. Napětí v duši - napětí v zádech”. Tak to cítím. Proto moje lekce, jak individuální, tak skupinové, nejsou jenom o cvičení. Jsou o pohodě, o vzájemném dialogu, o porozumění a vcítění se do Vašich potřeb, bolestí a starostí. Věřím, že právě to je důvod, proč se ke mně cvičící rádi vrací. A cvičení SM-Systému se pro ně stalo radostí, nejenom nutností a povinností.
 
Těším se na Vás,
 
 Bc. Gábina Hodačová - certifikovaný trenér metody SM-Systém
© 2018 Gabriela Hodačová